(348) Callback (Безкоштовно)

Послуги таксі Авангард

Львів одне з найбільших міст України, воно вимагає від жителів і гостей мобільності та пунктуальності, допомогти в цьому може лише професіональна служба таксі. «Авангард» пропонує широкий спектр послуг, які допомагають сучасній діловій людині лишатися завжди в ритмі та бути пунктуальним в будь-якій ситуації.

Послуга таксі у Львові та області

Ми з комфортом доставимо вас в будь-яку точку міста та області. Диспетчерська служба та водії працюють цілодобово, незалежно від погоди за вікном та дня тижня на календарі. Всі замовлення моментально надходять в обробку, що гарантує оперативну подачу авто. Для більшого комфорту ми пропонуємо замовити таксомотор не тільки класичним способом – по телефону, але й через мережу інтернет, для цього необхідно заповнити спеціальну форму на сайті. У вас запланована ділова зустріч, святковий захід чи інша важлива подія? Замовте машину заздалегідь, за кілька годин, це допоможе уникнути неприємних ситуацій та спішки.

Послуга «Драйвер»

Драйвер – це досвідчений водій, який на певний час стає особистим шофером. Його завдання полягає в тому, щоб доставити клієнта та його автомобіль у вказане місце. Коли виникає потреба у такій послузі? Наприклад, після трудового для ви геть знесилені та не можете самостійно вести авто; після прийому медичних препаратів чи медичного втручання відчуваєте сонливість; після вживання спиртного. Подібні послуги оплачуються додатково за попередньою домовленістю з диспетчером.

Послуга «Інкогніто»

Інколи виникають такі ситуації, коли потрібно приховати пересування на таксі. В таких випадках ми рекомендуємо скористатись послугою «Інкогніто». На автомобілі нема шашечок чи будь-яких інших розпізнавальних знаків, що допомагає йому загубитись в загальному транспортному потоці. Подібні послуги слід обговорювати з диспетчером.

Робота з корпоративними клієнтами

В обслуговування корпоративних клієнтів входить надання машин VIP класу. Не всі компанії мають власний автопарк, та й не завжди в цьому є необхідність, в деяких випадках доцільніше скористатись послугами таксі. Коло корпоративних клієнтів «Авангард» постійно розширюється завдяки вигідним пропозиціям та високому рівню обслуговуванню.

Автомобілі для обслуговування урочистостей

Що ж за свято без гостей. При організації святкового заходу обов’язково слід подумати, як гості будуть пересуватись по місту, як будуть роз’їжджатись по домівках. Компанія «Авангард» для таких цілей надає мікроавтобуси та мінівени, а також бере на себе організаційні моменти щодо перевезення гостей. Щоб авто відповідало вашим вимогам та кількості гостей, необхідно заздалегідь оговорити всі ключові моменті з диспетчером.

Кур’єрська доставка

Зараз як ніколи актуальна ця послуга Нерідко сучасна людина стикається з браком часу, щоб здійснити ту чи іншу поїздку, але необхідно терміново передати документи, посилку, подарунок, тощо. Просто передайте необхідну річ водію таксі і повідомте одержувача, коли в де її забрати.

Зустріч з табличкою

Погано знаєте Львів, вперше приїхали помилуватись його архітектурою та зануритись в історію, без сумніву, буде приємно, якщо на вокзалі чи в аеропорту вас зустрінуть з іменною табличкою та організують трансфер до готелю. Також дана послуга зручна для зустрічі близьких, рідних чи ділових партнерів.

Технічна допомога

В житті і на дорозі трапляються різні ситуації. Якщо в путі сів акумулятор чи виникли інші технічні неполадки, спеціалісти «Авангард» допоможуть з ними справитись в найкоротші терміни. Автопарк має в своєму розпорядженні евакуатори, які готові у будь-який час доби прийти на допомогу. Вартість даної послуги залежить від типу та класу вашого авто.

Вищеназвані послуги можна замовити безпосередньо при спілкуванні з диспетчером, або ж, скориставшись формою онлайн замовлення. Замовлення машини через всесвітню павутину це нова пропозиція, яка підвищує рівень комфорту пасажирів, та дає змогу економити час на розмовах по телефону.